CSFRAGURI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CSFRAGURI


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Tutorial Q33NY

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
bozioru
Administrator
Administrator
bozioru


Membru din Membru din : 01/02/2011
Mesaje Mesaje : 2922
Localitate Localitate : C:\WINDOWS\system32
Varsta Varsta : 31

Tutorial Q33NY Empty
MesajSubiect: Tutorial Q33NY   Tutorial Q33NY Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 9:58 am


FAQ

I: Ce este defapt Q33NY?
R: Q33 = numarul reisului; NY = New York.

I: Despre ce merge vorba?
R: Merge vorba despre cele intimplate in anii 2001 in New York

I: Care este scopul de a citi aceasta informatie?
R: Scopul este de a sti un lucru important: Totul este posibil!

Subiectul

Deci, dupa cum stiti in 2001 la New York s-a intimplat o mare tragedie pentru toti locuitorii New York-ului. Cele doua cladiri au fost distruse in mod catastrofal de catre teroristi. Ei s-au bazat pe planul lor genial care a adus la o neplacere locuitorilor. Deci, vorbesc despre asta nu numai ca sa va amintesc de asta ci am venit cu o noutate foarte ciudata dar reala.

Astazi cu ajutorul calculatorului putem face multe. Dar noi nu stim nimic in el. Noi doar ne dam mari si tari, insa sunt multe secrete ce merita citite aici in acest tutorial. Deci, cu ajutorul programului Microsoft Office Word sau mai pe scurt Microsoft Word astazi oamenii isi gasesc chiar o profesie. Astazi vom vorbi despre Microsoft Word 2003. Aceasta versiune cred ca e cea mai stabila, plus la aceasta nu contine erori, bug-uri si greseli de gramatica. Lumea se foloseste de acest program fara indoiala.

Tutorial

Acum sa trecem la subiectul principal al temei noastre de azi. Urmariti urmatorii pasi si spuneti-mi daca ati vazut ceva ciudat:
1. Deschidem Microsoft Word 2003.
2. E de dorit sa alegem "48" la campul "marime" ca sa fie mai clar.
3. Scriem in el Q33NY. Atentie - Scriem cu litere mari, adica cu CAPS LOCK.
4. Selectam acest cod si la campul "font" alegem "Wingdings".
5. Vizualizam atent rezultatul.
6. Analizati cu atentie caracterele pe care le vedeti.
7. Incercati si voi acelasi lucru cu numele dvs. Eu, de exemplu, am scris 17F1998 (17 Feb 1998) data mea de nastere si a iesit ceva foarte interesant, pe linga aceasta real. Deci, caracterele imi aratau ca viata mea are mult legat de calculator.

Concluzie

Nimic nu este imposibil. Tot ce se intimpla zi de zi nu se intimpla intimplator. Toata viata te duce la ceva anume. Si viitorul se poate de aflat. Noi doar nu cunoastem codul secret al vietii. Insa, Gitler a stiut asta. Astfel lui i-a reusit sa construiasca Super-Soldati cu ajutorul acestui limbaj secret al vietii.
Sus In jos
KiLLeR
Membru
Membru



Membru din Membru din : 14/04/2011
Mesaje Mesaje : 85
Localitate Localitate : Satu Mare
Varsta Varsta : 35

Tutorial Q33NY Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial Q33NY   Tutorial Q33NY Icon_minitimeDum Mai 15, 2011 4:03 am

Taree
Sus In jos
Rumbel
GwE Leader
GwE Leader
Rumbel


Membru din Membru din : 02/02/2011
Mesaje Mesaje : 1108
Localitate Localitate : Timisoara
Varsta Varsta : 28

Tutorial Q33NY Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial Q33NY   Tutorial Q33NY Icon_minitimeVin Iun 10, 2011 1:00 am

KiLLeR a scris:
Taree
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tutorial Q33NY Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial Q33NY   Tutorial Q33NY Icon_minitime

Sus In jos
 
Tutorial Q33NY
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [TUTORIAL] Cum sa ai 800 fps !!!
» TUTORIAL RTV
» [TUTORIAL] FlashBang
» Tutorial Adresa IP
» Tutorial PacSteam

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSFRAGURI :: Administratie :: Tutoriale-
Mergi direct la: