CSFRAGURI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CSFRAGURI


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 [Comedie] Norbit

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
DominuS
Administrator
Administrator
DominuS


Membru din Membru din : 01/02/2011
Mesaje Mesaje : 2368
Localitate Localitate : Constanta
Varsta Varsta : 28

[Comedie] Norbit Empty
MesajSubiect: [Comedie] Norbit   [Comedie] Norbit Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 9:36 am

Denumire Film: Norbit
Cover/Poza: http://cinema.rol.ro/components/com_cinema/img_pictures/norbit-poster.jpg
Un scurt cuprins (Povestea filmului):
Numele meu este Norbit Albert Rice si am fost orfan..." Asa incepe povestea lui Norbit (Eddie Murphy), care a fost crescut de Dl. Wong (Eddie Murphy) la restaurantul si orfelinatul Golden Wonton. Acolo, Norbit si-a intalnit sufletul pereche, adorabila Kate (Thandie Newton). Cei doi au devenit inseparabili – si lucurile au ramas asa pana cand Kate a fost adoptata si l-a parasit pe Norbit pentru a-si incepe noua viata.

Intr-o zi, Norbit, un copil de noua ani singuratic si usor de intimidat, este salvat din batjocura a trei vlajgani de catre Rasputia (Eddie Murphy), o fata de 10 ani foarte puternica. Dupa ce cresc, Norbit si Rasputia se casatoresc si Norbit ajunge sa faca parte din familia ei. In Norbit, Regele Comediei este din nou la inaltime. Eddie Murphy este Norbit. Eddie Murphy este Rasputia. Eddie Murphy este Dl. Wong. Murphy isi foloseste talentul extraordinar pentru a da viata acestor diferite personaje de neuitat intr-o comedie plina de viata.

Link de download: http://isohunt.com/torrent_details/20324144/norbit?tab=summary
Sus In jos
Rumbel
GwE Leader
GwE Leader
Rumbel


Membru din Membru din : 02/02/2011
Mesaje Mesaje : 1108
Localitate Localitate : Timisoara
Varsta Varsta : 28

[Comedie] Norbit Empty
MesajSubiect: Re: [Comedie] Norbit   [Comedie] Norbit Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 11:34 pm

tare :))
Sus In jos
 
[Comedie] Norbit
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSFRAGURI :: Multimedia :: Filme-
Mergi direct la: