CSFRAGURI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CSFRAGURI


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce inseaman sa fii carismatic

In jos 
AutorMesaj
bozioru
Administrator
Administrator
bozioru


Membru din Membru din : 01/02/2011
Mesaje Mesaje : 2922
Localitate Localitate : C:\WINDOWS\system32
Varsta Varsta : 31

Ce inseaman sa fii carismatic Empty
MesajSubiect: Ce inseaman sa fii carismatic   Ce inseaman sa fii carismatic Icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:44 am

Am vazut ca in ultimul timp se tot foloseste termenul carismatic.Nu sitam ce inseamna asa ca am dat un search pe Google si am gasit asta:

Ce inseamna sa fii carismatic?

Sa se lumineze locul atunci cand intri intro incapere.
Sa fii inconjurat de oameni care vor sa te cunoasca si sa-ti impartaseasca din experientele lor de viata.
Sa fii agreat imediat de copiii pe care-i intalnesti pe strada, in statia de metrou, la gradinita copiilor tai, in clasa copiilor tai atunci cand mergi la scoala unde acestia invata.
Sa fii acceptat si apreciat in orice comunitate de oameni unde te afli. Sa te respecte toti profesorii sau educatorii pe care-i intalnesti.
Sa fii servit frumos in magazine, in piata, sa ti se aleaga intotdeauna marfa cea mai potrivita, sau sa ti se permita cu eleganta sa faci tu insuti acest lucru.
Sa ti se raspunda frumos atunci cand si tu adresezi numai cuvinte frumoase.

Pentru a fi carismatic trebuie sa te modelezi dupa legile scrise sau nescrise ale vietii.
Te nasti carismatic, dar nu este suficient. In fiecare zi trebuie sa mai dobandesti cate ceva pentru a te desavarsi.

Considerati ca sunteti carismatici?
Sus In jos
 
Ce inseaman sa fii carismatic
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSFRAGURI :: Discutii Generale :: Cafenea-
Mergi direct la: